HAKKIMIZDA


Bugün, tüm dünyada varlığını sürdüren lisanların sayısı, yüzün üzerinde…
Ancak, hepsinden daha evrensel ve dünyanın her yerinde geçerli olan tek bir dil var: Sinema…


WUU Production, dünyanın en evrensel dilini kullanarak hayalleri gerçeğe, gerçekleri ise benzersiz birer sinema lezzetine dönüştürmek için 2011 yılında İstanbul’da kurulmuş, genç ve etkili bir film yapım şirketidir. Sinemanın, hayatın ta kendisi olduğuna inanan WUU Production, insanlığın ortak duygu, düşünce ve hayallerine en evrensel dille hitap etmeyi kendine şiar edinmiştir.

Evrensele ulaşma hedefini kimi zaman belgesel, kimi zaman reklam, kimi zaman dizi, kimi zaman ise uzun metraj sinema filmleri üreterek gerçekleştirmeyi amaçlayan WUU Production, yapımlarındaki başarısıyla yayıncı kuruluşlardan büyük övgüler toplamakta ve imza attığı her üründe uluslararası kalite standartlarını esas almaktadır.

Biz, WUU Production ailesiyiz. Dünyaya erişecek hayallerimiz, evrensel dilimiz, tüm insanlığa hitap edecek güçte heyecanımız ve vizyonumuz heybemizde; tabii, hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak enstrümanlarımız ve donanımlarımız da… WUU Production, her projeyi fikir aşamasından teslim safhasına dek titizlikle çalışmaktadır. Proje esaslarını en doğru sinema diliyle anlatma konusunda yoğun mesai harcayan kreatif ekibi, uluslararası standartlarda çekim yapılmasına olanak tanıyan kamera, ışık, teknik ekipman ve kurgu sistemleri; alanlarında yüksek deneyim sahibi genç ve profesyonel çekim kadrosu ile, çağın tüm büyük prodüksiyon gereksinimlerini bünyesinde bulunduran WUU Production, film yapımı konusunda dünyada atılan son adımları, yakından takip etmeye de devam etmektedir.

Biz, yaşadığımız çağa uygun şekilde hareket etmeyi ve en yüksek kaliteye, en kısa sürede ulaşmayı tercih ediyoruz. Aceleye değil, sürate inanıyor ve masamızdaki tüm projeleri, doğru yaklaşım, doğru prodüksiyon ve doğru ekiple, en hızlı ve en kaliteli şekilde hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz.

Kuruluşundan bugüne dek imza attığı her yapımda, kalite standartlarını bir adım daha yükselten firmamız WUU Production, heyecan verici ilhamları evrensel etkide filmlere dönüştürmek; sinemayı insana, insanı sinemaya ulaştırmak ve dünya çapında bir marka haline gelmek için, çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir.

Azim, inanç, heyecan ve gururla…

NE YAPIYOR ?

Bir çok renk, bir çok dil, bir çok yaşam…Sonsuz bir bakış açısı

Sinema işte burada, her bakışta, her insanda, her hikayede karşımıza ortak bir dil olarak çıkıyor.

WUU Production, bu ortak dili kullanarak geniş kitlelere ulaşmak, sizin hikayenizi izleyenlerle paylaşmak için 2011 yılında İstanbul’da kurulmuş, geçen kısacık zamana, genç ve etkili ekibi ve bu ekibin sahip olduğu geniş vizyon sayesinde onlarca başarı sığdırmıştır.

Her karede gösterdiği özeni her çalışmada, her fikirde, kısacası kendi hikayesinde de göstermeyi ilke edinmiş olmalı ki, onlarca başarıya da emin adımlarla ilerleyebilen bir şirket olan WUU Production, hayatı sizinle paylaşıyor.

KİMLERLE ÇALIŞIYOR ?

WUU Production, olarak heyecan verici fikirlerimizi evrensel bir etki yaratacak filmlere dönüştürmek, hikayeleri hikayelere ortak etmek, değerleri değerlerle buluşturmak ve dünya çapında bir marka, çok daha geniş bir aile olmak için çalışmalarımıza artan bir hızla devam etmekteyiz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?


Özgeçmişlerinizi aşağıdaki bilgilere mail atabilirsiniz.

Vişnezade Mahallesi
Süleyman Seba Caddesi No:79/1
Beşiktaş, Istanbul
info@wuuproduction.com